Anonse Erotyczne

Anonse Erotyczne

Sexter.pl

Następna strona zawiera: śmiałe mater iały erotyczne, prywatne oferty, anonse, ogłoszenia towarzyskie, fotooferty. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia nie wchodź dalej!

Wejście > Wyjście

Regulamin

Korzystając z serwisu anonseerotyczne.net oświadczasz tym samym iż jesteś osobą pełnoletnią w pełni władz umysłowych. Oświadczasz także iż oglądanie materiałów o charakterze erotycznym nie narusza Twojej godności osobistej ani też nie jest sprzeczne z Twoimi przekonaniami światopoglądowymi oraz religijnymi. Korzystanie z serwisu dozwolone jest tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Redakcja serwisu anonseerotyczne.net nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone bezpośrednio w serwisie jak również treści, do których prowadzą odnośniki. Korzystając z serwisu zgadzasz się jednocześnie, iż zawartość każdego anonsu wyraża poglądy i opinie jego autora. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby komentarzy.

Zgadzasz się także nie zamieszczać żadnych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników. Publikowane ogłoszenia mają wyłącznie charakter informacyjny. Zawarte informacje i dane nie mogą być traktowane jako oferta handlowa.

Przyjmujesz do wiadomości, iż redakcja ma prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego ogłoszenia lub komentarza w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystania tych danych w celu informowania o zmianach zachodzących w serwisie anonseerotyczne.net a także do wykorzystywania w celach marketingowych.

Przyjmujesz także do wiadomości iż redakcja nie będzie obarczona odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Serwis anonseerotyczne.net nie jest Stroną ani Pośrednikiem pomiędzy przeglądającym a zamieszczającym ogłoszenie.

Rejestracja anonsów

Umieszczając swój anons w serwisie anonseerotyczne.net wyrażasz zgodę na przetwarzanie i publikację przekazanych danych osobowych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.).

Zamieszczanie anonsów jest całkowicie bezpłatne. Właściciel serwisu zastrzega możliwość wprowadzenia wszelkiego rodzaju opłat.

Nie odpowiadamy za treść ogłoszeń oraz za dodane zdjęcia. Zabronione jest dodawanie nie swoich zdjęć i danych. Serwis przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Osoby które nie ukończyły 18 roku życia nie są upoważnione do umieszczania czy przeglądania ogłoszeń.

Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji ogłoszeń i wszelkich innych treści publikowanych przez użytkowników, jeżeli zachodzi podejrzenie, że są one niezgodne z regulaminem lub obowiązującym prawem RP.

Zabrania się

  • Kopiowania jakiejkolwiek części lub zawartości serwisu bez pisemnej zgody administratora i właściciela serwisu sexter.pl.
  • Przypadki łamania prawa, podszywania się pod inne osoby lub działania na szkodę innych będą zgłaszane organom ścigania.

Postanowienia końcowe

Redakcja zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w w/w regulaminie.

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Polecamy

kontakt